2017 Trend Döşeme Renkleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:47

İçinde bulunduğumuz yıl içinde en gözde döşeme renkleri ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu araştırma yazısında renklere dair herşeyi bulacaksınız.

Ev dekorasyonunda kullanacağımız renklerin ne kadar önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Bize kendimizi iyi ve güvende hissettirecek renklerin yanı sıra gerçekten şık bir ev oluşturmak istiyorsak sezonun moda renkleri hakkında bilgi sahibi olmamız ve evlerimizi dekorasyon trendlerine göre döşememiz gerekir.

Koltuk takımlarımızın ya da minderlerimizin rengi ev dekorasyonumuz içerisinde büyük bir önem taşır. Bu sebeple dekorasyonun diğer parçalarına uyum sağlayabilecek koltuk takımları ararız ancak beğendiğimiz modellerin renkleri her zaman için evimize hâkim olan renklere uyum sağlayamayabilir. Ya da artık eskidiğini düşündüğümüz koltuklarımızdan vazgeçmek istemiyor olabiliriz. Bu durumda yapılabilecek en iyi şey koltuklarımızın döşemelerini değiştirmektir.

evdekorasyonu 9 2017 Trend Döşeme Renkleri

Sizin için 2017 dekorasyon modasında öne çıkan üç rengi ve bu renkleri hangi dekorasyon stilleri içerisinde kullanabileceğinizi inceledik.

Zümrüt Yeşili: Bu renk 2017 modasının her alanında kendini gösterdiği gibi ev dekorasyonunda da hâkimiyeti elden bırakmadı. Kışkırtıcı tonu ile yeşil rengi sevenler zümrüt yeşili döşemeleri özellikle klasik dekorasyon tarzı içerisinde severek kullanabilirler. Country tarzın da vazgeçilmezlerinden olan zümrüt yeşilini özellikle kahve tonlarının hâkim olduğu salonlarınızda ya da çalışma odalarınızda keyifle kullanabilirsiniz.

Pudra: Pudra rengi bundan iki sene önce moda olduğu günden beri asla kendisini unutturmadı ya da geri plana düşmedi. Özellikle bayanların büyük ilgi duydukları bu renk sakinliği ile çocuk odaları ve yatak odalarında ideal. Sakinleştirici etkisi ile birçok çiftin yatak odalarını süsleyen bu rengi krem rengi dekore ettiğiniz mutfaklarınızda kullanacağınız aksesuarlarınızda da tercih edebilirsiniz.

Beyaz: Tüm zamanların vazgeçilmezi olan beyazı her odada severek kullanabilirsiniz. Özellikle minimalist akımın dekorasyonda da kendisini göstermesi ile beyaz döşemeler de ön plana çıktı. Tüm odanın beyazın hâkimiyetinde olmasını istediğiniz mekânlarda beyaz döşemelere yer vermeniz işinizi çok kolaylaştıracak.

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir