2018 Berjer Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:51

Oturma odalarında dekorasyon için berjer adı verilen tekli koltuk modelleri tercih edilir.

Tekerlekli Berjer Modelleri

Bu tarz modellerde genellikle oturma kısımları ovaldir ve ayakları tekerleklidir. Mor, kırmızı, eflatun, yeşil, ve gri /siyah renklerinde üretilmiştir. Fiyat aralığı 345-370 Türk Lirası arasındadır. Ürünün genişliği 44 cm ve derinliği 44 cm’dir. Yükseklik ayarı vardır. Zemini çizmez. 360 derece dönebilir. Sağlığa yararlı olaması açısından, ergonomik ve sırt  desteği olması avantajlı bir özelliktir. 360 derece dönebilir. Dayanıklı bir oturma süngeri vardır. Fiyatı, 380,99 Türk Lirasıdır. Siyah/Eflatun ve Mavi/Siyah renkleri mevcuttur. Buna ek olarak, turuncu, mavi ve beyaz modelleri vardır. Fiyatları, 535,99 Türk Lirası’dır. Bu modelde de tekerlekler ve ergonomik sırt desteği vardır. Sünger yapısı kalitelidir. Nur modelleri ise mavi/beyaz ve gri/beyaz renklerde satıştadır. 62 cm genişliği ve 50 cm derinliği vardır. Değişik şekilde tasarlanmış sırt ve oturum minderleri vardır.

Son Zamanlarda En Çok Satan Berjer Modelleri

Döşemesi koyu lacivert olan berjer modelleri fazla miktarda satılmaktadır. Ahşap kısımları mat laciverttir ve 1. sınıf cila kullanılmıştır. 69 cm genişliği, 98 cm sırt yüksekliği, 69 cm kol yüksekliği, 45 cm oturum yüksekliği ve 70 cm derinliği vardır. İskeleti Poliüretan malzemeden yapılmıştır. Ayakları sabittir.  Bazı berjer modellerinin, ceviz ve tüm renklerde döşemesi vardır. Ürün malzemesi gürgen ve cilalıdır.

Tekli koltuk kullanmak isteyenler için, metal ayaklı ve deri kapitone tasarımlar mevcuttur.

Bazı modellerde ise, tekerliksiz ve açık pembe ayaklar vardır. Bu tarz tasarımlarda 1960’lı yıllardan esinlenilmiştir. Koltuk kısmı açık turuncudur ve çiçek baskıları vardır. Diğer bir berjer modeli ise, mavi karelidir. Malzemesi fırınlanmış kayın ağacıdır. Kumaşı leke çıkarıcılar ile temizlenebilir. Yatak pozisyonuna çevrilebilir bir mekanizması vardır. Sırt minder ve oturum kılıfları çıkarılabilir.

Ahşaptan yapılmış modellerin iskeleti fırınlanmış kayın keresteden oluşur. Siyah ayakları vardır. Ayaklar, mat ve lakedir. Koltuk kısmı siyah, beyaz çizgili desenlidir. Üzerinde, kuş resimleri olan dijital baskı vardır.

Bazı pratik modellerin, yatak olabilen bir mekanizması vardır. Oturum ve sırt bölümlerinde, yatak olabilmesi için sertleştirilmiş sünger kullanılmıştır. Ahşap kısmı kayın ağacından oluşur ve leke çıkarıcı ürünlerle silinebilir. Kumaşında kırmızı ve lacivert desenler vardır. Tekli koltuk modellerinde ise, terletmeyen ve leke tutmayan keten hissi verilmiştir. Ama 0 polyesterdir. 1960’lı yılları andıran retro bir havası vardır. Masif köknar ağacında yapıldığı için çok dayanıklıdır. 32d gri sünger yapısında bulunur.

2018 Berjer Modelleri için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Berat Karataş  yorumladı. 11:46 am - 22 / 12 / 2017:

    Bilgiler için teşkkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir