Dekoratif Banyo Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 05:30

Zaman zaman evinizin dekorundan sıkılabilirsiniz ve değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Günün stresini attığınız ve bazen saatlerce keyif yaptığınız banyonuzun da dekorasyonu sizin için önemlidir çünkü ferah ve estetik bir banyoda kendinizi daha huzurlu hissederken aynı zamanda bütün günün yorgunluğunu da banyonuzda rahatlıkla atabilirsiniz.

Küçük Banyolarınızı Fonksiyonel Parçalar İle Dekore Edin

Banyonuzun küçük olması dekore etmenize engel değildir ancak önemli olan doğru dekorasyon parçalarını doğru yerlerde kullanmanızdır ve banyonuzda mutlaka fonksiyonel eşyalar kullanmaya özen gösterin. Mesela; küçük banyonuzun dekorunda ayna kullanmayı düşünüyorsanız mutlaka aynalı dolap kullanmalısınız böylece aynalı dolabınızı hem dolap hem ayna olarak kullanırken yerden de tasarruf sağlamış olacaksınız. Böylece hareket alanınız daha da geniş olacaktır.banyo modelleri 19 300x177 Dekoratif Banyo Modelleri

Salon Havasında Banyo Tasarımı Yapın

Konforlu ve rahat bir banyo istiyorsanız aynı zamanda banyodayken salonunuzda gibi hissetmek istiyorsanız tıpkı salon gibi bir banyo tasarımı yapabilirsiniz. Özellikle banyonuz geniş ise bu şansınız daha da yüksek olacaktır. Bir tarafa koyacağınız hasır bir koltuk, yere sereceğiniz bir halı banyonuzun adeta salon havasına bürünmesini sağlayacaktır. Bununla birlikte banyonuzun bir köşesine koyacağınız konsol yine banyonuza salon havası katacaktır.

banyo modelleri 13 300x200 Dekoratif Banyo ModelleriBanyo Duvarlarınıza Önem Verin

Banyo dekorasyonunda en önemli ayrıntılardan birisi de duvarlardır. Çünkü banyonuzun kapısını araladığınızda öncelikle duvarlar göze çarpacaktır bu nedenle de banyo duvarlarınızı albenisi olan duvar seçeneklerinden tercih etmelisiniz ki banyonuzda olmaktan mutlu olmanız için önemli bir ayrıntıdır.

Banyo Dolapları Çok Fonksiyonlu Olsun

Banyonuzda olmazsa olmaz eşyalardan birisi de banyo dolaplarıdır. Banyonuz için tercih edeceğiniz dolaplar amacına uygun olmakla birlikte çok fonksiyonlu ve ilgi çekici olmalıdır. Örneğin; ışıklandırma yapılmış dolaplar banyonuzda hem şık hem de oldukça işlevsel olarak kullanabileceğiniz eşyalardır. Gecenin geç saatlerinde banyonuza girmek istediğinizde hem gece lambası görevi görecek ışıklandırmalar aynı zamanda da banyonuza loş bir hava katacaktır.

Banyonuzda Eğlenceli Zaman Geçireceğiniz Eşyalara Yer Verin

Eğer banyoda saatlerce vakit geçirmeyi seviyorsanız banyonuzu dekore ederken mutlaka eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak eşyalara banyonuzda yer verin. Örneğin; duvara monte edeceğiniz bir televizyon ya da kitap okumayı seviyorsanız minik bir kitaplık banyonuzda size aynı zamanda eğlencenin kapılarını da aralayacaktır.

Banyonuzu Işıklarla Ferah Bir Ortam Haline Getirin

banyo modelleri 1 300x234 Dekoratif Banyo ModelleriBanyonuzda doğru bir ışıklandırma yöntemi sayesinde ferah ve hoş bir ortam oluşturabilirsiniz. Dekorunuza uygun aplik lambalar ya da sarkıt lambalar kullanarak banyonuzun ışık ihtiyacını gidererek aynı zamanda ferah bir banyo ortamı hazırlayabilirsiniz.

Etiketler:

Dekoratif Banyo Modelleri için yapılan yorumlar : 9 Yorum yapıldı


 1. Mehmet 6030  yorumladı. 9:33 pm - 17 / 12 / 2017:

  cok hos bir görünüme sahipler

 2. Berat Karataş  yorumladı. 11:37 am - 22 / 12 / 2017:

  Sahidende güzel duruyor. Muazzam.

 3. Erdem Bolat 6109  yorumladı. 11:45 am - 22 / 12 / 2017:

  Gerçekten süpeer inşallah bizede nasip oluuuur 🙂

 4. dekorla  yorumladı. 5:10 pm - 22 / 12 / 2017:

  banyo da aydınlık bir görünüm … çok iyi

 5. Enes 5078  yorumladı. 6:01 pm - 22 / 12 / 2017:

  Banyo geniş kullanım alanına sahip olduğundan daha kullanışlı ve güzel

 6. Zehra tarımak  yorumladı. 12:07 pm - 28 / 12 / 2017:

  Göz kamaştırıcı görünüyorlar

 7. Zehra tarımak  yorumladı. 12:08 pm - 28 / 12 / 2017:

  Hepsi çok geniş ve cok kullanışlı

 8. Zehra tarımak  yorumladı. 12:08 pm - 28 / 12 / 2017:

  Banyo modelleriniZe bayıldım

 9. AbdullahKaygusuz  yorumladı. 5:25 pm - 02 / 01 / 2018:

  Çok Güzel ve Hepside uyumlu olmuş..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir