Dekoratif Masa Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:27

Evinizde birçok eşya bulunmaktadır ve bu eşyaların her birinin bir işlevselliği olmaktadır. Eşyalarınızın işlevselliği kadar elbette estetik duruşu da sizin için önemli olmaktadır. Bundan dolayı evinizi dekore ederken mutlaka eşyalarınızın ev dekorasyonuna uygun olmasına özen gösterirsiniz. Evinizdeki masa takımlarınız da bu bağlamda büyük önem taşımaktadır. Masa ve sandalyelerinizin evinizdeki konumu ve duruşu aynı zamanda ev dekorasyonunda estetik görünümünü etkileyen temel faktörlerden birisidir.

Alanının Büyüklüğünü Göz Ardı Etmeyin

Ev dekorasyon işlerinde her eşyanızın olduğu gibi masanızın uyumu da önemli olmaktadır. Masanızı koyacağınız odanın büyüklüğünü mutlaka göz önünde bulundurun ve dekoratif masanızı bu ölçüler dahilinde tercih edin. Aksi takdirde masanız alanınızı çok daraltabilir ya da büyük bir odanız var ise masanız çok küçük kalabilir.

Masa Deyip Geçmeyin!

Dekoratif masalar işlevsel olarak önemli bir yere sahip olduğu gibi ev dekorunda da önemlidir bu nedenle de dekoratif masa seçiminde mutlaka dekorasyonun tümü göz önünde bulundurulmalıdır, renk ve model uyumu içinde tercihler yapılmalıdır.dekoratif masa modelleri 10 300x200 Dekoratif Masa Modelleri

Kişi Sayısı Önemli!

Masa tercihi yapacağınız zaman estetik görüntüye önem verdiğiniz kadar o masada en fazla kaç kişinin yemek yiyeceğini hesaba katmalısınız eğer kalabalık yemekleriniz çok sıklıkla oluyor ise büyük bir masa tercihi yapmalısınız şayet alan dar ise katlamalı ve açılan masalar tercih edebilirsiniz. Eğer masanız da çok kalabalık yemekler yenmiyor ise büyük bir masa tercih etmeniz yer israfından başka bir şey olmayacaktır.

Model Seçenekleri Yelpazesi Çok Geniş

Dekoratif masalar büyük yemek masaları ile sınırlı değildir ayrıca orta masalar ve akıllı masalar da evlerde ya da ofis gibi alanlarda dekoratif masa olarak tercih edilmektedir. Eğer eviniz küçükse ve normal bir masa evinize uygun değilse o zaman tercihinizi akıllı sehpalardan yana kullanabilirsiniz. Akıllı sehpalar açıldığında büyük bir masa haline gelirken kapandığında ise bir orta sehpa kadar küçük bir boyuta gelmektedir.

Gökkuşağı Evinize Gelsin

Renkli bir kişiliğe sahipseniz elbette kişiliğinizi ev dekorunuza da yansıtabilirsiniz ve rengarenk bir dekoratif masa tercih etmek istiyorsanız gökkuşağı tam da size göre! Rengarenk tonları içinde barındıran gökkuşağı evinizde hemen hemen her kombine ve dekora uyum sağlayacaktır.dekoratif masa modelleri 15 225x300 Dekoratif Masa Modelleri

Modernlikten Yana Olanlar Dikkat!

Bazı insanlar evlerinde sadelikten ve aynı zamanda da modernlikten yana olmaktadır. Bu durumda da masa tercihinizi tamamen cam masalardan yana kullanabilirsiniz. Cam yemek masaları şeffaflığı ve ağır duruşu ile modern ve şeffaf bir ortam sağlayacaktır.

Etiketler:

Dekoratif Masa Modelleri için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. dekorla  yorumladı. 5:18 pm - 22 / 12 / 2017:

  son yılların modası halıne gelen retro detaylar çok hoş

 2. Nazire6001  yorumladı. 12:05 pm - 25 / 12 / 2017:

  Farkınız tarzınız…

 3. Nazire6001  yorumladı. 12:06 pm - 25 / 12 / 2017:

  Muazzam bir de alacak paramız olsa!!!!

 4. Nazire6001  yorumladı. 12:09 pm - 25 / 12 / 2017:

  Eşyaların direk doğadan alintilanmsi çok hoş yapısı bozulmadan adeta dogal yaşamda hissettiriyo

 5. Nazire6001  yorumladı. 12:11 pm - 25 / 12 / 2017:

  Nostaljik esyalarin yeniden hayat bulmasi ve dekorasyona renk katması cok hos

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir