En Son Dekorasyon Trendleri Nelerdir?

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:10

Modern Ev 300x150 En Son Dekorasyon Trendleri Nelerdir?Dekorasyon Nedir?

Dekorasyon, özellikle yeni evli çiftlerin çok fazla tercih ettiği eşyalar ve evin yapısı dahil dizayn edilebilen her şeydir. Son zamanların trendi olan dekorasyon fikirleri genellikle mimarların ortaya attığı ilginç fikirler ile ortaya çıkar. İç mimarın ortaya çıkardığı fikirler odanızda çeşitli renklerle desteklenebilir. Göze hitap eden estetik bir  yapıya sahip olabilir. Bu tamamen mimarınızın ve sizin elinizdedir.

Nelerdir?

Bu makalede en son dekorasyon trendleri nelerdir? Sorunuza cevabı aslında birçok gazete, dergi ve internet sitesinden görsellere ulaşarak bulabilirsiniz. Ancak model ve çeşit çok fazla olacağından bu durumda da kafanız çok karışabilir. Sizler için yapılan kısa araştırma sonucunda dekorasyon trendlerinden bahsetmek gerekirse; çocuk odalarındaki eğilim gömme dolap, portatif oyun masası, renkli zemin döşemesi, renkli duvar kağıtları, stor perdeler ve duvarda çeşitli çocuk odası aksesuarlarıdır. Bu dekorasyon çocuk odasında ilgi uyandırır. Yetişkinlerin kullanmış olduğu her alandaki dekorasyon çocuk odası dekorasyonuna göre biraz daha ağır durabilir. Çok amaçlı orta sehpa, yer kaplamayan duvara monte yemek masası, gömme mutfak dolabı, yer kaplamayan iç içe geçmiş çekmece ve bölmelerden oluşan televizyon ünitesi gibi ürünler dekorasyon alanında günümüzün trendlerindendir.

salon dekorasyon trendelri 300x169 En Son Dekorasyon Trendleri Nelerdir?Dekorasyon Trendlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dekorasyon trendlerinde seçimlerin bazı olumsuz yönleri de bulunabilmektedir. Bu yüzden seçim yapmadan önce dekorasyon ürünlerinin ham maddelerini çok iyi araştırmak ve bilmek gerekir. Kaygan zemin tercih edilmemelidir. Çabuk kirlenen, ayak izini belli eden zeminler de tercih edilmemelidir. Bu zeminler çeşitli yaralanmalara neden olduğu gibi göze hoş gözükmez. Stor perdelerde renklerin oda renklerine göre ayarlanması mimarlar tarafından tavsiye edilir. Ferah bir görünüm elde etmek istiyorsanız beyaz mobilya kullanmalı ve daha az eşya tercih etmelisiniz. Evinizi dizayn eden mimar ile iş birliği yapabilir çeşitli mobilyalar hakkında bilgi edinerek daha farkında olarak eşya seçiminizi yapabilirsiniz. Dikkatsizce seçeceğiniz her eşya ileride sizler için olumsuz bir durum meydana getirebilir.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir