Köşem Koltuk Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:51

Günümüz genç neslin mobilya tercihlerinde köşe koltuk takımları ilk sıralar da yer almaktadır. Rahatlık ve işlevsel güzelliği sebebiyle çok fazla tercih ediliyor. Her bir odaya rahatlıkla uyum sağlayabilen ölçülerde köşe takımları bulunmaktadır. Küçük evler için büyük bir seçenek haline gelmiştir köşem koltuk takımları. Küçük evler için yapılan köşem koltuk takımların da tekli koltuk eşlik etmektedir. Yataklı olarak da kullanılabilir olması yatılı misafirleri ağırlama kısmın da ideal olarak kullanılmaktadır. Türkiye’nin birçok yerinde iç mimarların ve mobilya firmalarının çalışmalarında yer almaktadır. Dikkat çekici, özgün, şık ve tarz sahibi köşe takımlarını hemen hemen her firma da görmekteyiz. Maddi olarak da her kesime hitap edebilmektedir. Evinizin dar odaların da yataklı ve sandıklı köşem takımları ile beraber hem sizin hem de misafirlerinizin daha rahat etmesini ve fonksiyonel depolama olarak da kullanılarak yaşam alanınızı ferahlatır.

Köşem Koltuk Mobilya Modelleri

Köşe farklı kumaş fonksiyonelleri ile ahşabın birlikteliği gibi samimi bir ortam sağlamaktadır. Kullanılan kumaşlar hava alabilen, kolay temizlenebilen türlerden seçilerek kullanıcılara rahatlık sağlamaktadır. Temizlik esnasında köşe takımlarının yerinden oynatılması zor olduğundan temizlik esnasında temizlik aleti payının yerden yüksekliği tercih etmelidir. Köşe takımı seçerken kartelaya bakarken kumaş özelliklerine bakınız.kose koltuk takimi 10 300x168 Köşem Koltuk Modelleri

Köşe Koltuk Mobilyaları Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Alacağınız köşe takımının köşe kısımları iyi birleştirilmiş ve yapıştırılması düzgün olmasına bakılmalıdır. Köşe koltuğunuz da minderlerin esnek ve koltuk ile tam uyumlu olmalıdır. Sürekli günlük kullanılacak olanlar sağlam ve sık dokunmuş olmalıdır. Temizleme yapılırken çıkarılacak olan kısım basit ama kaliteli olmalıdır. Tercih edilen köşe koltuğunun iskeleti ve köşe dönüşlerde ki kumaş ile kapanmış olmasına bakılmalıdır. Modelin estetik ve tarzının evinize ve size uygun olmasına özen gösterin. Mobilya yapımında kullanılan ağacın cinsi, parçaların birleştirilmesindeki sağlamlığı hakkında bilgi alınmalı.

Köşem koltuk takımı mobilya sektöründe moda ile doğru orantılı olarak gelişmekte ve çok fazla model seçeneği sunmaktadır. Fiyat aralığında her kesime uygun sadece evlerde değil hayatın her alanında karşınıza çıkabilir. Günümüze bakıldığında çok fazla tercih edilmektedir. Köşe koltuk modellerinde modern ve klasik olarak birçok çeşide ulaşılabilir.kose koltuk takimi 12 300x200 Köşem Koltuk Modelleri

Köşem Koltuk Modelleri Nasıl Dizayn Edilir?

Köşem koltuk takımı modellerin de dekorasyon önemlidir. Firmaların kendi ar-ge çalışmaların da oluşturdukları modellerin haricinde farklı firmaların müşteri için talep alacağı firmalar seçile bilinir. Her pozisyon için oturma dengesi güzel olması gerekmektedir. Köşe koltuk takımlarının ömürlerinin uzun olması için iskelet yapısında kullanılan ağaç türünün gürgen olması tercih edile bilinir. Mdf ve sunta lam iskelet yapısında ki köşem koltuk takımların da uygun bulunmamaktadır. Seçim esnasın da özellikler öğrenilmelidir. Köşe koltuk takımın da seçilen süngerler de HR veya 32 dansete olması gerekmektedir. Seçilen kumaşlar kullanılan alanlar gereği el ile ya da kullanılan makinalar ile temizlenme olanağı olmalıdır. Temizlik için seçilen malzemeler de el ile yıkama durumunda ılık su ile kalıp sabun seçenekleri kullanılmalıdır. Temizlik için katkılı maddelerden kaçınılmalı ve kullanılmamalıdır. Bütün bu olumlu özelliklerden sonra köşem koltuk takımlarının rahatlığı ve her kesime hitap edebilecek şık ve kullanışlı görüntüsü ile sizlerin kullanım rahatlığına hitap edebilmektedir.

Etiketler:

Köşem Koltuk Modelleri için yapılan yorumlar : 11 Yorum yapıldı


 1. Berat Karataş  yorumladı. 11:44 am - 22 / 12 / 2017:

  Bu dizaynda emeği geçenlere cok teşekkürler.

 2. Farha6011  yorumladı. 12:10 pm - 25 / 12 / 2017:

  Sadece muhteşem diyorum gerçekten harika ve essiz

 3. Nazire6001  yorumladı. 1:08 pm - 25 / 12 / 2017:

  Köşem koltuklar çok hos

 4. Nazire6001  yorumladı. 1:10 pm - 25 / 12 / 2017:

  Köşem koltuklar gösterişli bir ev için çok ideal bir tasarim

 5. Nazire6001  yorumladı. 1:11 pm - 25 / 12 / 2017:

  Gayet sık kullanışlı bir tasarim

 6. Nazire6001  yorumladı. 1:11 pm - 25 / 12 / 2017:

  Koltuğun rengi ve odanın rengiyle uyumu çok hos

 7. Yasemin kuçak  yorumladı. 10:48 am - 27 / 12 / 2017:

  Kösem koltuklara bayıldım çok iyi

 8. Yasemin kuçak  yorumladı. 10:57 am - 27 / 12 / 2017:

  Tasarım renk uyumu cok iyi

 9. Zehra tarımak  yorumladı. 11:57 am - 28 / 12 / 2017:

  Hepsi birbirinden güzel birbirinden gösterişli bayıldım

 10. Zehra tarımak  yorumladı. 11:58 am - 28 / 12 / 2017:

  Çok hoş gerçekten üstelik hepsinde farklı renkler farklı desenler kulanilmis

 11. AbdullahKaygusuz  yorumladı. 5:34 pm - 02 / 01 / 2018:

  Çok güzel renk seçimleri..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir