Lila Mutfak Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:52

Mutfak dekorasyonunu değiştirmek isteyen ve sıra dışı olduğu kadar çekici bir görünüm sağlamak isteyen kişilerin aklına gelen lila  pek çok farklı zevke ve mutfak yapısına da hizmet edebilir. Mutfağın en sık kullanılan ev alanlarından biri olduğunu akılda tutarak, mutfak dekorasyonunda lila rengini kullanmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken noktalar ise basit: ayrıntılar ve aydınlatma.

Mutfak Dolapları

Mutfak dolapları, mutfak içinde en çok yer kaplayan ve en çok göze çarpan eşyalardır. Güçlü bir lila mutfak dekorasyonu için mutfak dolaplarını lila olarak seçilebilir. Lila çarpıcı bir renktir, dolapların lila rengini taşıyabilmesi için sade bir görünüme sahip olması aydınlık bir mutfak ortamında bulunması gerekir. Mutfak alanının boyutu fark etmeksizin, aydınlık bir ortam lila dolapların dikkat çekmesine yardımcı olacak ve estetik bir görüntü yaratacaktır.

Lila ve Beyaz

Lilanın en çok yakıştığı renklerden biri hiç şüphesiz beyazdır. Lilanın güçlü tonları, sadelik ile özdeşleşen beyaz ayrıntılar ile bir araya geldiğinde dengelenir ve boğucu bir görüntü oluşmasını engeller. Lila mutfak dolaplarıyla birlikte beyaz bir duvar, beyaz tezgah alanı veya beyaz masa ve sandalye takımı herkesin gözüne hitap eder. Lila rengi ağırlıklı bir mutfakta beyaz aksesuarlar ile mutfak dekorasyonu güçlendirilebilir. Sade bir görünüm için, lila rengi duvar boyası tercih edebilir, beyaz aksesuarlar kullanabilirsiniz.lila mutfak modelleri 11 300x170 Lila Mutfak Modelleri

Aydınlatma ve Aksesuarlar

lila mutfak modelleri 6 300x170 Lila Mutfak ModelleriGüneş gören bir mutfak, en estetik dekorasyona sahip denilebilir. Güneş ışığının sunduğu dekoratif ışığa iyi seçilmiş avizeler ile her an sahip olabilirsiniz. Beyaz ağırlıklı, güçlü bir aydınlatmaya sahip avizeler lila mutfak modelleri için vazgeçilmezdir. Perdelerinizi de lila rengi seçerek, mutfak içinde hoş bir illüzyon yaratılabilir. Perdeler ile uyumlu olan mutfak halısı da mutfağa sıcaklık katar, samimi bir görüntü verir.

Etiketler:

Lila Mutfak Modelleri için yapılan yorumlar : 4 Yorum yapıldı


 1. önder kaycı 7086  yorumladı. 11:24 am - 23 / 12 / 2017:

  Böyle bir mutfağım olsun sabahtan akşama kadar eşimle bulaşık yıkarım .

 2. Farha6011  yorumladı. 11:28 am - 25 / 12 / 2017:

  Bence bu renkler mutfakta kullanılmaması gereken renklendir.cunku kapalı renkler ortamı boğuyor.

 3. Zehra tarımak  yorumladı. 2:13 pm - 27 / 12 / 2017:

  Her kadının hayalindeki mutfak harikasiniz

 4. AbdullahKaygusuz  yorumladı. 5:28 pm - 02 / 01 / 2018:

  Tebrik ederim başarılı çalışmalar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir