Modern Bahçe Tasarımı Ve Mobilya Tercihi

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 22:02

BAHÇE TASARIMI VE MOBİLYA TERCİHİ

Bahçelerin  yazın gelişiyle birlikte sıcak yaz günlerinin bir çoğumuz için  vazgeçilmez bir yeri vardır. Ve evimizi nasıl dekorasyon yapıyorsak bahçemizin de bir  o kadar dekorasyon ve mobilya tasarımı vardır. Kim istemez  ki evinin bir köşesinde  kendini doğa’da hissetmek huzurun ve eğlencenin kollarına bırakmak kendini tabi  ki de hepimiz isteriz.

 

 

BAHÇELERİN VAZGEÇİLMEZ ÜRÜNLERİ

Bahçelerimizin vazgeçilmez gencinden yaşlısına her yaştan kişilere hitap eden yanları vardır. Kimimiz bahçemizde bir salıncak olsun ister kimimiz bir hamak olsun ister .  Kimimiz güzel bir mangal köşesi  yada şömine ,  stresli anlarımızı atlatmak için bir şeyler yapmak  isteriz.bahce tasarimi salincak 275x300 Modern Bahçe Tasarımı Ve Mobilya Tercihi

BAHÇE DEKORASYONU İÇİN TERCİH EDİLEBİLECEK  MOBİLYALAR

Ev dekorasyonu için mobilya ne kadar çok önemliyse bahçe tasarımı içinde mobilya seçimi bir o kadar önemlidir . bahçeler teraslar ve balkonlar  görsel açıdan ne kadar önemli olsa da bizler için bir o kadar konforlu ve huzurlu olması önemlidir .  Bahçemizde evimizde nasıl ki misafir ağırlarken evimizdeki dekorasyona dikkat ediyorsak , bu dikkat ve tercih evlerimizin bahçeleri , terasları ve balkonları içinde geçerlidir .

Bahçe mobilyaları genel olarak dogayla iç içe olmasından dolayı genel olarak  ahşap türü mobilyalar ve ürünler tercih edilebilir  .  Ahşabın sağlıklı ve dogayla bütünleşmesi ilk olarak tercih edilmesinde rolü büyüktür . Bunun yanı sıra plastik  ürünler de tercih edilebilmektedir ama Ahşap ürünlere göre dogayla bütünleşmemesinden dolayı ve çabuk yıpranan bir yapısı oldugundan çok fazla tercih edilir bir durumda değildir .  2017 ve 2018 yılının tercih edilir dekorasyon modelleri ahşap ve ahşap ürünleri  tercih edilebilir olarak daha da moda olma yolunda hızla ilerlemektedir .

bahce tasarimi 2 230x300 Modern Bahçe Tasarımı Ve Mobilya Tercihi

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir