Modern Banyo Dolabı Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 11:00

Banyo Dolabı Seçiminde En Dikkat Çeken Modeller Hangileridir?

 

Banyolar, çok fazla mobilya gerektiren alanlar değildir. Salonlarda olduğu gibi çok sayıda mobilya seçimi yapma zorunluluğu olmayan banyolar için seçilmesi gereken tek mobilya banyo dolapları olacaktır. Banyo dolapları, banyoda yer alması gereken temizlik malzemeleri ya da kişisel bakım ürünleri gibi eşyaların bir araya konmasını sağlayan gerekli dolaplardır. Bu tarz dolaplar genellikle lavabo ile bir arada bulunmakta ve bu sayede fazla yer kalabalığı oluşmamaktadır.

luks banyo dolabi 300x217 Modern Banyo Dolabı Modelleri
Lüks Banyo Dolabı

 

Banyo dolapları, diğer dolap modellerinden daha farklıdır. Model olarak değişiklik gösteren bu dolaplar genellikle alt ve üst ayrı olmak üzere 2 bölmeden oluşmaktadır Alt kısımda hem dolap hem de lavabo yer alırken üst kısımda aynalı bir dolap bulunacaktır. Banyolar için son derece kullanışlı olan bu ürünler arasından en çok tercih edilen modeller Koçtaş banyo dolap modelleri olmaktadır. En popüler olan modeller aşağıdaki gibidir.

 

 Orka Petra banyo dolabı modeli

 

           Koçtaş banyo dolapları içerisinden en dikkat çeken modellerden biri Orka Petra banyo dolabı modeli olmaktadır. Seramik lavabosu ve tasarımı ile dikkat çeken bu sade model, her banyo dekorasyonu için uygun bir seçenek olacaktır. Üst kısmında spot aydınlatmaları olan bu banyo dolabı 2 ayrı parçadan oluşmaktadır. Alt kısmında kıvrımlı bir şekilde yer alan siyah detay, üst kısmında bazı kısımlarında da kullanılmıştır. Üst kısmı aynalı ve dolaplıdır. Bir banyo dolabı için gerekli olan birçok özelliği barındıran bu ürün, birçok kişinin ilk tercihlerinden biri olmaktadır.

orka petra banyo dolabi takimi 300x300 Modern Banyo Dolabı Modelleri
Orka Petra Banyo Dolabı

Orka Düden banyo dolabı modeli

 

Orka Düden banyo dolabı diğer modelden farklı olarak beyaz değildir. Kırmızı ceviz renginde olan bu banyo dolabı tasarım anlamında daha geniş bir modele sahiptir. Her banyo dolabında olduğu gibi 2 bölümden oluşan ürün, banyosu daha geniş olan kişilerin tercih ettiği modellerden bir tanesidir.

 

Banyo dolabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

 

Banyo dolapları sanıldığından çok daha çeşitlidir ve bu çeşitlilik seçim yapmayı zor bir hale getirmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta banyonun biçimi ve büyüklüğüdür. Küçük olan banyolar için daha dar ve uzun olan banyo dolabı modelleri tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra dolabın rengi ve modeli de son derece önemlidir. Renk, banyonun dekorasyonunda kullanılan fayanslara göre seçilmelidir.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir