Doğtaş Genç Odası Modelleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 10:00

En Beğenilen Doğtaş Genç Odası Modelleri Hangileridir?

 

Oda dekorasyonu yapmak birçok kişi için zorlu olsa da bu konuda en çok gençlerin zorlandığı bilinmektedir. Çocukluktan çıkan ve gençliğe adım atan birinin odasını değiştirmek istemesi son derece normaldir. Bu noktada ebeveynlerin müdahale etmemesi ve dekorasyonu oda sahibine bırakmaları çok daha doğru olacaktır.

genc odasii 1 300x148 Doğtaş  Genç Odası Modelleri
doğtaş genç odası modelleri

Oda dekorasyonunun yapmakta zorlanan ve ne seçeceğini bilemeyen gençler için en ideal seçim genç odaları olacaktır. Genç odaları, profesyonel kişiler tarafından bir araya getirilmiş olan mobilyalar bütünüdür. Böylece tek tek mobilya seçilmesi sorunu ortadan kalkmaktadır. Bu noktada odanın biçimi göz önüne alınmalı ve oraya en uyum sağlayacak olan genç odası takımı belirlenmelidir. Genç odası denince akla Doğtaş genç odası modelleri gelmektedir. Birçok farklı modelin bulunduğu bu oda takımları, her zevke hitap edebilmeyi hedeflemektedir.

 

Country genç odası takımı

 

           Doğtaş genç odaları denince en göze çarpan model country genç odası takımı olmuştur. Country kelimesi son dönemlerde sık sık karşılaşılan dekorasyon sözcüklerinden bir tanesidir. Kırsa dekorasyonu sembolize eden bu kelime, doğal ve samimi görünümlü mobilya tasarımlarını işaret etmektedir. Bu oda takımı da bu şekilde tasarlanmıştır. Genç kızlar için tasarlanmış olan bu oda takımı modelinde çiçek detaylı bir yatak, 2 kapaklı dolap, çalışma masası, komodin ve hatta masa aydınlatması bile yer almaktadır. Ürünlerin her biri country tarzındadır ve beyaz rengin hakimiyetindedir. Bu tarz bir genç odası takımı genç kızlar için ideal bir seçim olacaktır.

genc odasi 2 300x146 Doğtaş  Genç Odası Modelleri
doğtaş genç odası modelleri

Mare genç odası takımı

 

Genç erkekler için oda takımı modeli denildiğinde akla Mare genç odası takımı gelmektedir. Bu oda takımında her ürün açık kahve tonlu bir malzemeden üretilmiştir. Yatağın deri başlığı genç erkeklerin en beğendiği detaylardan bir tanesidir. Bu üründe de diğerinde olduğu gibi yatak, komodin, çalışma masası ve dolap bulunmaktadır. Fakat burada ürünler daha modern olarak tasarlanmıştır.

genc odasi 8 300x147 Doğtaş  Genç Odası Modelleri
doğtaş genç odası modelleri

Genç odası seçimi neye göre yapılmalı?

 

Yukarıda yer alan örnek modellerdeki gibi oda takımları gençler için kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Bu tarz takımlar arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken tek şey ürünlerin kişinin kendi odasına uyup uymayacağı olmalıdır. Bunun yanı sıra kişisel zevkler ön plana alınmalı ve bu doğrultuda bir seçim yapılmalıdır.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir