Şampanya Rengi Dekorasyon Örnekleri

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 08:13

Renk Seçiminin En Çok Tercihi Şampanya Rengi

Duvar Rengi İle Uyumlu Mekanlar

Ev, işyeri, otel ve hastane gibi mekanların dekorasyonlarında tamamlayıcı bir uygulama olan duvar boyalarının, mekanın kullanım amacına ve mekanla birlikte kullanılacak mobilya ve aksesuarlarla da uyumlu olması beklenir. Birbiriyle uyumsuz bir renk karmaşası içerisinde dekore edilmiş bir mekanın veya evin içinde yaşayanları da mutlu olması beklenemez.

Çok Tercih Edilen Bir Renk

Bununla birlikte şampanya rengi bireysel tasarımlar ve büyük mekanlar için en çok tercih edilen  renkler arasında yer almaktadır. Etkili bir rengi ve havadar bir mekan atmosferi oluşturmada oldukça başarılıdır. Kendi başına veya diğer duvar uygulamalarıyla birlikte kullanılabilir. Diğer yüzeylerin tonlarıyla uyumlu bir hareketlilik kazandırır. Sampanya Rengi Dekorasyon Ornekleri 22 300x200 Şampanya Rengi Dekorasyon Örnekleri

Her Renk Kartelasında Bulunmaktadır

Mekan duvarlarının renk seçiminde en çok tercih edilen şampanya rengi bütün renk kartelalarında da yer almaktadır. Yüzlerce renk örneklerine bakarak kararsız kaldığınız durumlarda şampanya rengi sizin kurtarıcınız olacaktır. Bu seçiminizle de zamandan kanacak ve kararsızlığınızın sonucu yanlış veya zıt bir renk seçiminden kurtulacaksınız. İddiasız ve doğru bir seçim yapmış olursunuz.

Rengi Yüksek Kalitesi Bazı Özellikleri İçermelidir

Dekorasyonda uygulanan duvar boyalarından en çok beklenen özellik nefes alabilme özelliğidir. Kaliteli bir şampanya rengi ile boyayacağınız duvarlarınız nefes alarak içeriyi ferah tutacaktır. Aynı zamanda uygulama esnasında da akmayan bir özellikle olması beklenir. Uygulama esnasında akan ve etrafı batıran bir boya ile ekstra zaman harcamak ve fazla boya harcamak istenmeyecektir. Zaman zaman koyulaşan boyanızın su ile seyreltilebilme özelliği çok önemlidir. Belirli bir zamandan sonra boyalarda koyulaşma oluşacağından kolaylıkla inceltilebilmelidir. Aynı zamanda bir şampanya rengi de seçseniz veya başka bir renk de seçseniz artık duyarlı müşteriler çevre dostu bir boya aramaktadır. Çevresel etkilere ve lekelere dayanıklı, silinebilir özelliği olan bir şampanya rengi ile duvarlarınızı daha temiz tutabilirsiniz. Sampanya Rengi Dekorasyon Ornekleri 21 300x240 Şampanya Rengi Dekorasyon Örnekleri

Şampanya Rengi İle Mekansal Etki Yaratın

Canlı ve yumuşak rengiyle mekansal etkiler yaratabilirsiniz. Karşı duvarlarına farklı renk uygulamaları yapsanız da birbiriyle uyum içinde çalışacak ve dekorasyonunuzu tamamlayacaktır. Renginizin bu çok yönlülüğü oturma odaları, ofis odaları ve diğer mekanlar, hatta mutfaklar için de ideal bir renk oluşturmaktadır. Çok yönlü kullanılması en çok tercih edilme sebebidir.

Yaşam Alanlarında Şık Tasarımın Yolu Duvar Boyaları

Hazır olarak satılan boyalar ile gününüzün tamamını veya büyük bir bölümünü geçirdiğiniz mekanlarınızda kaliteli bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Zevkinize ve beklentilerinize uyacak olan şampanya rengi duvar kağıtlarıyla güçlendirilerek kullanılabilmektedir.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir